Наші екскурсоводи

Оксана Яремчук

Освіта вища. Учений секретар Рівненського обласного краєзнавчого музею. Цілеспрямована, відповідальна, старанна, пунктуальна. Бажаючим познайомитися з історією Рівного, я пропоную прогулятися найстарішими вулицями нашого міста.

Олена Семенович

Освіта вища, магістр Культурології. Старша наукова співробітниця відділу давньої історії та археології Рівненського обласного краєзнавчого музею. Відповідальна, комунікабельна, пунктуальна, з почуттям гумору. Я вам покажу

Михайло Гнєушев

Освіта вища, правознавство, полюбляю подорожувати, досліджувати історію центральної та східної Європи, західної України 19-20 століття, історію рідного міста Рівне у призмі впливу на його розвиток різних культур держав.

Оксана Бона

Освіта вища, режисер, викладач фахових дисциплін. Має великий досвід роботи не лише в Україні, а й по всій Європі. Кожна екскурсія з Оксаною непередбачувана як альпійська симфонія, загадкова, як Валькірія Вагнера та романтична, як музика Казиміра Люборського.

Надія Приходько

Красиві куточки рідного краю, Чувашії, Татарстану, Святої Землі та неймовірні враження від зустрічей із цікавими оповідачами надихнули мене, філологиню-мандрівницю, опанувати ще й професію екскурсовода-гіда. Отож зустрічаймося і подорожуймо разом! Буде захопливо, атмосферно, пізнавально.